Тротуарна плитка(ФЕМ) сухопресована та лита

Тротуарна плитка (ФЕМ) сухопресована та лита ФЭМы стойки к низким температурам. Большие температурные колебания не причиняют плитке вреда. Кроме того, ФЭМы максимально устойчивы к активным химическим веществам - солей и других химических соединений, которые наносят значительные повреждения асфальту и другим видам дорожного покрытия. Выбор тротуарной плитки определяется видом дорожной поверхности, нагрузками на нее, способом вывода осадочных и талых вод, а также желаемым внешним видом. ТОВ "ВБК "РОСБУД" пропонує комплексні рішення для ринку будівництва об`єктів житлового, промислового та соціального - побутового призначення. Перевага наших рішень у тому, що вони є результатом ркалізації висококваліфікованих проектів та роботи сучаного високотехнічного виробництва.
Сьогодні ОТОВ "ВБК "РОСБУД" - це адміністративний офіс в м. Києві з власним виробничим косплексом на площі 400 кв. м. в м. Києвві, з власним автопарком, в якому є вся необхідна техніка та обладнання для ведення будівельно - монтажних робіт, в тому числі екскаватори , бульдозери, автомобілі та гусеничні крани. ТОВ "ВБК "РОСБУД" має свої бетонний, зварювальний та деревооюробний цехи, власний виробничий комплекс по виготовленню ФЕМ (форм елементів мошення).

Що таке вібропресована тротуарна плитка?
Ідея виробництва тротуарної плитки методом вібропресування прийшла до нас з Європи, саме європейські інженери знайшли ту формулу, за якою можна створювати якісну продукцію високої марки міцності, що володіє правильною геометрією і високою морозостійкістю, адже не секрет, що саме вібропресована тротуарна плитка потихеньку витісняє граніт з вулиць старої Європи, з причини того, що має низку переваг:
• по-перше, вона дешевша;
• по-друге, у бетону, на відміну від граніту немає радіаційного випромінювання;
• по-третє, вібропресована тротуарна плитка універсальна за своєю суттю, вона може мати різні розміри, малюнки, офарблення, з нею дуже легко працювати;
• по-четверте, вібропресована тротуарна плитка завжди має шорстку поверхню, що робить її неслизькою взимку, це особливо актуально для нашого клімату!

Сама технологія вібропресування полягає в наступному: все починається з приготування бетонної суміші. Правильна бетонна суміш, необхідна для виробництва тротуарної плитки або бордюрного каменю, не має нічого спільного з звичайним товарним бетоном або розчином, який ми звикли бачити. Правильна бетонна суміш повинна бути жорсткою, тобто в неї додається дуже мало води, у зв'язку з цим, для хорошого перемішування цієї суміші, необхідно використовувати планітарние бетонозмішувачі, т. к. вони забезпечують краще перемішування суміші, а також необхідно використовувати комп'ютери, визначають вологість цієї суміші і її готовність, точність у цьому процесі є визначальною. Наступним етапом є, власне, завантаження цієї суміші в прес-форму і безпосередньо сам процес виробництва тротуарної плитки. Метод вібропресування заснований на тому, що суміш, що потрапила в прес-форму, піддається тиску безпосередньо самого преса, з одночасним включенням вібраторів, які видавлюють з неї повітря і зайву воду, максимально ущільнюючи при цьому суміш, що в свою чергу забезпечує високу міцність виробу, низьке водопоглинання і високу морозостійкість.
Виробництво кольоровий вібропресованной тротуарної плитки
Також в Європі придумали ще одну цікаву річ, якою оснащені всі виробничі лінії - це робота одночасно з двома бетонами, основним і облицювальною. Справа в тому, що якісні барвники самі по собі дуже дорогі, що на пряму позначається на кінцевій ціні тротуарної плитки, і тоді було придумано наступне. Суть полягає в тому, що при виготовленні тротуарної плитки, прес-форму спочатку заповнюють сірим бетоном (без барвника), далі включається вібрація і сірий бетон осідає, залишаючи місце в прес-формі і це звільнене місце заповнюють відразу кольоровим бетоном, після чого починається процес формувань самої плитки. Дана процедура дозволяє профарбовувати приблизно 1 см вироби, не втрачаючи при цьому міцність, але істотно економлячи на барвниках, що дає можливість виробнику пропонувати свою продукцію за нижчими цінами кінцевому споживачеві.

Якісна вібропресована тротуарна плитка прослужить не одне десятиліття і буде радувати Вас довгі роки!

Вібролиття
Мелкозернистая бетонна суміш укладається в пластикову форму. Форма ставиться на вібростіл (стіл з безперервно вібруючої поверхнею) і витримується на ньому деякий час. Після того, як бетонна суміш у формі ущільнилась, про що можна судити за освітою цементного молочка на поверхні бетону, форму знімають з вібростола, виставляють на стелажах з рівною поверхнею і загортають плівкою для запобігання обветривания бетону і випаровування вологи під час гідратації цементу. Розпалубну міцність тротуарна плитка набирає на протязі доби при температурі навколишнього середовища 20-25 ° C, набір 80-85% кінцевої міцності, бетон досягає через 72 години при температурі 20-25 ° C, після цього плитка готова до транспортування та укладанні. Кінцеву міцність бетон набирає через 28 діб з моменту його заливки.

Вібролита тротуарна плитка виготовляється з безперервною вібрацією на вібростолі, шляхом тривалого застигання піщано-цементної маси. Отриманий виріб відрізняє гладка поверхня. Таким чином, її легше чистити від снігу і бруду. Така плитка має соковиті і яскраві кольори.
Форма плитки теж майже нічим не обмежується. Таким чином, лита плитка хороша для втілення сміливих дизайнерських ідей, як на приватних ділянках, так і при мощенні широких міських майданчиків - наприклад скверів і вулиць, аж до центральних площ.
Викладена з належним умінням і акуратністю композиція може зробити архітектурний акцент на будівлі в місті, або альтанці в саду. Застосування литий плитки - відмінне рішення, якщо ви хочете максимально далеко відійти від гнітючої асфальтової сірості.
З точки зору виробництва лита тротуарна плитка досить дешева, але комплексну автоматизацію в її випадку провести неможливо. Обсяги її виготовлення завжди в рази менше, ніж у виробництві вібропресованої плитки. Обладнання для лиття такої плитки порівняно дешево і з кожним днем на ринок виходять нові компанії займаються виробництвом литий плитки для тротуару.

Контакти
тел.:+(380)50-35-74-240

З питань будівельно- монтажних робіт та благоустрою:
Олександр Борисович
тел.: +(380)50-357-42-91

З питань виробництва тротуарної плитки (ФЕМ), бетонних кришок та бетонних парканів Анатолій Степанович 
тел.: +(380)50-357-42-91

З питань оренди будівельної техніки Роман Сергійович
тел.: +(380)50-359-92-65

E-mail: info@rosbud.kiev.ua


Календар