Багоустрій:

Благоустрій території є найважливішим етапом освоєння ділянки, призначеної для зведення котеджу або заміського будинку. Воно полягає в проведенні цілого комплексу заходів, спрямованих не тільки на додання території естетично привабливого зовнішнього вигляду в плані ландшафтного дизайну, а й на приведення ділянки у відповідність з діючими санітарно-гігієнічними нормами, поліпшення його екології.
Подібна робота під силу лише колективу досвідчених професіоналів - знадобляться: ландшафтний дизайнер, фахівець з інженерних мереж, геодезист, кваліфіковані садівники. Тому щоб створити на своїй території справжній оазис живої природи, який буде гармонійно поєднуватися зі стилем будівель і зможе подарувати власникові незабутнє відчуття спокою, слід скористатися послугами ландшафтної компанії, що має хорошу репутацію.
Благоустрій території є однією з важливих задач, що виникають в процесі облаштування земельної ділянки. Особливо якщо справа стосується тротуарної плитки, ФЕМ, стиль і спосіб укладання якої можуть як посилити зовнішній вигляд будинку, так і звести нанівець всі архітектурні задумки господаря.
Фігурні елементи мощення (ФЕМ) з кожним роком набувають все більшої популярності, як серед будівельників-професіоналів, так і приватних забудовників, яким необхідно естетично і якісно обладнати свою ділянку. ФЕМів широко застосовують для мощення вулиць, тротуарів, садово-паркових доріжок, дитячих майданчиків та інших територій.
ФЕМ - це той штрих, який додає художник на завершальному етапі створення картини. Асортимент форм плитки і колірна гамма дозволяють втілювати будь-які дизайнерські ідеї без обмежень. Комбінуючи між собою плитки різного розміру, кольору, фактури, можна створити безліч варіантів укладання. Все це дозволяє гармонійно вписати тротуарну плитку в будь-який ландшафт, будь це міська площа або заміський ділянку.

Проведення робіт з благоустрою можна розділити на кілька етапів.

На першому етапі виконується дослідження геодезичних особливостей ділянки, проводиться його планування з урахуванням особливостей рельєфу території, структури грунту, екології. Результатом є затверджений проект ландшафтного дизайну ділянки.
Маючи на руках цей повністю узгоджений і підписаний обома сторонами документ, можна приступати до другого етапу благоустрою території. Він полягає у приведенні рельєфу ділянки у відповідність з проектом (засипка низин, створення височин), прокладання комунікацій, пристрій дренажної системи, створенні штучних водойм, виділенні і обладнанні майданчиків для дитячих та спортивних ігор, куточків відпочинку.
Потім, на третьому етапі, переходять до мощення доріжок, зведення павільйонів і альтанок, установці світильників.
Наступним етапом є озеленення ділянки. Воно виконується тільки після того, як прийняті всі необхідні заходи, спрямовані на підвищення родючості грунту, поліпшення її структури. На цьому етапі висаджують у відповідності з проектом дерева (крупномери), чагарники, квіти та інші декоративні рослини, виконують облаштування газонів.
Заключним етапом вважається установка садових скульптур, кашпо, визнав, пергол та інших малих архітектурних форм. Замовник має можливість спостерігати за всіма етапами ландшафтних робіт, контролювати їх проведення і вносити додаткові корективи.
Найбільш відповідними порами року для проведення робіт з озеленення ділянки вважаються весна і осінь. У ці періоди рослини легше адаптуються до нових умов, не так болісно переносять зміну грунту. Але якщо ви хочете, щоб ваша ділянка прикрасили хвойні породи, то зайнятися їх посадкою краще взимку. У холодну пору року рекомендується також посадка крупномірів - дорослих дерев і чагарників. Процеси життєдіяльності рослин взимку сповільнюються, тому вони менше страждають від пересадки. Звичайно ж, ці роботи повинні виконуватися професіоналами, а посадковий матеріал вибиратися в спеціальних розплідниках. Досвідчені фахівці здатні врахувати специфічні особливості будь-якої рослини і створити найбільш сприятливі умови для його швидкої і успішної приживлюваності на новому місці.

ТОВ "ВБК" РОСБУД "виконує комплекс послуг з благоустрою територій:

 • укладання тротуарної плитки (ФЕМ);
 • укладання гранітної бруківки будь-якої складності;
 • монтаж дорожніх бордюрів та поребриків;
 • установка дренажних та каналізаційних систем: (ливнівок, зливоприймачів, колодязів, люків та ін)
 • Контакти
  тел.:+(380)50-35-74-240

  З питань будівельно- монтажних робіт та благоустрою:
  Олександр Борисович
  тел.: +(380)50-357-42-91

  З питань виробництва тротуарної плитки (ФЕМ), бетонних кришок та бетонних парканів Анатолій Степанович 
  тел.: +(380)50-357-42-91

  З питань оренди будівельної техніки Роман Сергійович
  тел.: +(380)50-359-92-65

  E-mail: info@rosbud.kiev.ua

  Календар